فروشگاه آنلاین: 5 راه آسان برای افزایش فروش

۵ روش افزایش فروش آنلاینآیا فروشتان کند است؟
آیا مشتری‌ها پس از خرید یک آیتم ارزان سایتتان را برای همیشه ترک می‌کنند؟
آیا تکرار خرید در فروشگاه آنلاین شما به‌ندرت اتفاق می‌افتد؟
حتی ممکن است محصولات فوق‌العاده‌ای داشته باشید و توضیحات عالی برای آن‌ها بنویسید اما تنها این‌ها برای موفقیت فروشگاه کافی نیست. در رابطه با فروش بسیاری جنبه‌های دیگر وجود دارد که هیچ ارتباطی با محصولات و یا وب‌سایت شما ندارند.
این مقاله به جنبه‌های روانی فروش می‌پردازد:
ادامه خواندن فروشگاه آنلاین: 5 راه آسان برای افزایش فروش

وب مستر کیست؟

وب مستر کیست؟در پشت اجرای موفق یک وب‌سایت متخصصی وجود دارد که وظیفه تعمیر، نگهداری و سایر کارهای ضروری را بر عهده دارد. عنوان کلی که می‌توان به این شخص اختصاص داد وب مستر است.
فاکتورهای گوناگونی در جذب بازدیدکننده به سایت و تبدیل آن به مشتری وجود دارد. مهم نیست که ظاهر سایتتان چقدر جذاب است، برای فروش، ظاهر به‌تنهایی کافی نیست. به‌جای اینکه وب سایتتان را به ارائه‌دهندگان خدمات که معمولاً بی‌تجربه و بی اطلاعات در زمینهٔ وب مستری هستند بسپارید بهتر است از وب مستر های ماهر کمک بگیرید.
در ادامه این مقاله به اهمیت وجود وب مستر و وظایف او پی خواهید برد:
ادامه خواندن وب مستر کیست؟

مهم‌ترین قسمت‌های یک وب‌سایت خوب

مهم ترین بخش های یک وب سایتمسلماً دوست ندارید که وب‌سایتتان تنها یک سایت معمولی یا قابل‌قبول باشد بلکه به دنبال این هستید که سایت فوق‌العاده‌ای داشته باشید. اما چگونه می‌خواهید به این هدف دست پیدا کنید؟
در این مقاله ۷ نکته ضروری برای داشتن وب‌سایتی بی‌نظیر به‌عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند را می‌آموزید:
ادامه خواندن مهم‌ترین قسمت‌های یک وب‌سایت خوب

3 دلیل عدم توجه مشتریان به محتوا های شما

3 دلیل عدم توجه مشتریان به محتوا های شمابازاریابی محتوا یکی از استراتژی‌های قدرتمند در کسب‌وکار است که به کمک آن می‌توانید ارتباطتان را با مشتریان فعلی گسترده و مشتریان جدید کسب کنید اما بسیاری از برندها در استفاده درست از این تکنیک با شکست مواجه شدند.
۸۷% برندها درگیر تولید محتوا هایی هستند که کاربرانشان علاقه‌مند به مطالعه و اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و تنها ۱۴% به تولید محتوا هایی می‌پردازند که مؤثر در ارزش سازی برای کسب‌وکارشان است.
ادامه خواندن 3 دلیل عدم توجه مشتریان به محتوا های شما